-41%

Dolce & Gabbana DG 3292 (3131)

11,000.00ден 6,500.00ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија

Опис

Бренд : Dolce & Gabbana
Име на моделот :DG 3292 (3131)
Боја на рамка: Cube bronze
Боја на леќи : Транспарентни
Облик на рамка: Phantos
Пол: наменети за Жени
Земја на потекло: Италија

×

Cart