-40%

Tiffany & Co. TF2130 8211

13,000.00ден 7,800.00ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија

Опис

Бренд : Tiffany & Co.
Име на моделот :TF2130 8211
Боја на рамка: Brown
Боја на леќи : Транспарентни
Облик на рамка: Квадратни
Пол: наменети за Жени
Поларизирани: Не

×

Cart