-40%

Chanel 3352-q c.1575

13,000.00ден 7,800.00ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија

Опис

Chanel 3352-q c.1575
Бренд : Chanel
Име на моделот : 3352-q c.1575
Боја на рамка: Havana Gold
Боја на леќи : Транспарентни
Големина : 51mm-18mm-140mm
Пол: наменети за Жени
Земја на потекло: Италија

×

Cart