GANT GA3150 (052)

5,500.00ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија

Опис

GANT GA3150 /052 очила

Со овие дизајнерски очила, секогаш сте совршено облечени. GA3150 е сосема нов на пазарот во 2019 година. Со овие рамки ќе бидете на самиот врв на трендовите во 2019г. Пластиката е многу лесен и флексибилен материјал. Ова осигурува долг живот и високо ниво на удобност. Кафеава е совршена алтернатива за оние кои сметаат дека црната е премногу висока во контраст.

Покрај тоа, ние исто така може да ви обезбедиме диоптриски стакла со неверојатно ниска цена. Единственото нешто што Ви треба да ни дадат, се вашите тековни диоптер вредности утврдени од вашиот офталмолог или да не посетите во Нашата оптика и ние да го направиме тоа за Вас.

×

Cart