-40%

Chanel 3391 c1680

13,000.00ден 7,800.00ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија

Опис

Бренд : Chanel
Име на моделот : 3391 c1680
Боја на рамка: Green tortoise
Боја на леќи : Транспарентни
Пол: наменети за Жени
Поларизирани: Не

×

Cart