-42%

Emporio Armani EA 3094 5542

12,000.00ден 7,000.00ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија

Опис

Име на моделот : EA 3094 5542
Maтеријал на рамка: Acetate, Metal
Код на Бојата : 004
Боја на Рамка : Havana spot blue
Боја на леќи : Transparent
Форма на рамка: Квадратна
Големина : 52mm-217mm-140mm

×

Cart