Skechers SE3216

6,000.00ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија

Опис

Skechers SE3216 е целосна рамка рамка за мажи, која е направена од пластика.
Пластичните рамки можат да бидат силни, лесни и да доаѓаат во различни бои. Пластиката најчесто се користи за перформанси или спортски очила.
Овој модел има квадратна форма.На Skechers SE3216 Очила го има следното лого: Skechers

×

Cart