Timberland TB1603/001 Eyewear

6,000.00ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија

Опис

Рамката е специјално дизајнирана за мажи. Спортски јасни линии, New School Cool задоволува традиционален квалитет. Пластиката е многу лесен и флексибилен материјал. Ова обезбедува долг живот и високо ниво на удобност. Црното е една од неoспорните класици. Тоа може да се комбинира со било која облека и истовремено зрачи елеганција и природност.

×

Cart