-40%

Chanel 3346 c.1570

13,000.00ден 7,800.00ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија

Опис

Бренд : Chanel
Име на моделот : 3346 c.1570
Боја на рамка: Dark Turquoise Blue
Боја на леќи : Транспарентни
Големина : 47mm-20mm-140mm
Земја на потекло: Италија

×

Cart