-40%

Ray-Ban RB 6378 2972

13,000.00ден 7,800.00ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија

Опис

Бренд : Ray-Ban
Име на моделот : RB 6378 2972
Боја на Рамка : Copper On Top Violet
Облик: Кружна
Maтеријал на рамка: Метал
Големина : 47mm-21mm-140mm
Пол: за Жени

×

Cart