-40%

Chanel 3336 c1490

13,000.00ден 7,800.00ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија

Опис

Бренд : Chanel
Име на моделот : 3336 c1490
Боја на Рамка : Multy Blue
Боја на леќи: Провидни
Големина : 47mm-16mm-140mm
Пол: Unisex

×

Cart