-41%

Prada Vps-02I-Vyz-1O1

13,500.00ден 8,000.00ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија

Опис

Бренд : Prada
Име на моделот : Vps-02I-Vyz-1O1
Maтеријал на рамка:Metal, Plastic
Боја на Рамка : Havana
Боја на леќи : Transparent
Големина : 49mm-20mm-140mm
Пол : За Мажи

×

Cart