-39%

Chanel 2179 c.456

12,800.00ден 7,800.00ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија

Опис

Бренд : Chanel
Име на моделот : 2171 456
Maтеријал на рамка: Acetate, Metal
Код на Бојата : 004
Боја на Рамка : Silver/Nude
Големина : 51mm-19mm-135mm
Пол: за Жени
Потекло : Made in Italy

×

Cart