-41%

Botega Veneta 01830 004 pink

13,500.00ден 8,000.00ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија

Опис

Бренд : Bottega Veneta
Име на моделот : BV0183O
Код на Бојата : 004
Боја на Рамка : Pink Transparent
Боја на леќи : Clear (Demo Lenses, Logo on Lens)
Големина : 52mm-17mm-145mm
Потекло : Made in Italy
×

Cart