Claudia Schiffer – 4016

7,000.00ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија

Опис

Дамски спектакл, дизајниран од Клаудија Шифер
материјал: пластика
материјал страна: метал + пластика
боја на очите: црна
боја страна: златна
погоден за потесно лице
направени во Германија од страна на Роденсток

×

Cart