-41%

Polo Ralph Lauren BV 4119B (504)

11,800.00ден 7,000.00ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија

Опис

Бренд : Polo Ralph Lauren
Име на моделот : PH1166 9313
Боја на Рамка : Matte Brown
Облик: Cat Eye
Тип на леќи: Crystal
Поларизирани: Не
Пол: за Жени

×

Cart