-40%

Bvlgari BV 4119B (504)

13,000.00ден 7,800.00ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија

Опис

Бренд : Bvlgari
Име на моделот : BV 4119B (504)
Боја на Рамка : Dark havana
Облик: Кружни (Овални)
Тип на леќи: Standard
Пол: за Жени

×

Cart