Guess GU2591 (001)

5,500.00ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија

Опис

Овој додаток прави да изгледате многу паметно кога сте надвор и убедливи во канцеларијата и во вашето слободно време. Новиот Guess подвлекува дека сте модел на трендови. За тековната сезона познатата етикета ги поставува стандардите со својата колекција за 2019

×

Cart