-41%

Dolce & Gabbana DG-5016 2616

11,000.00ден 6,500.00ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија

Опис

Бренд : Dolce & Gabbana
Име на моделот : DG-5016 2616
Maтеријал на Рамка : Plastic
Облик на рамка: Квадратни
Тип на рамка: Full Rim
Боја на рамка: Black
Големина : 52mm-16mm-140mm
Земја на потекло: Италија

×

Cart