-41%

Prada VPR-65R-DHO-1O1

13,500.00ден 8,000.00ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија

Опис

Бренд : Prada
Име на моделот : VPR-65R-DHO-1O1
Maтеријал на рамка:Metal, Plastic
Боја на Рамка : Gray-Brown
Боја на леќи : Transparent
Големина : 49mm-20mm-140mm
Пол : За Мажи

×

Cart